top of page

KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

         Güvençler Tarım, 1967 yılında Konya Motorlu Sanayi Çarşısı’nda küçük bir atölye olarak kurulmuştur. Günbegün sağladığı müşteri memnuniyetiyle, günümüzün öncü tarım makinaları markası haline gelmiştir. Mehmet Güvenç tarafından kurulmuştur. Aile şirketi vasfındadır. Geçen her gün müşteri kitlesini genişleten markamız, ülkemizde önemli bir müşteri ağına sahiptir. Kurulduğu ilk yıllarda sadece gri döküm imalatı yapan firmamız, bugün tarım makinaları da üretmektedir. Şu anda üretimine tarım makinaları olarak devam etmesinin yanı sıra CNC işleme merkezleriyle tarım makinaları yedek parçası üretimi de yapmaktadır. Hali hazırda alana birçok ülkeye ihracatıyla, ülkemizi layığıyla temsil etmektedir. Markamız şu anda 2500m2 alanıyla üretime devam etmektedir

MİSYON

Helvetica Light is an easy-to-read font, with tall and narrow letters, that works well on almost every site. Helvetica Light is an easy-to-read font, with tall and narrow letters, that works well on almost every site.Helvetica Light is an easy-to-read font, with tall and narrow letters, that works well on almost every site.

VİZYON

Önce Türkiye’nin, ardından ise dünyanın sayılı tarım makinaları üretim firmalarından biri haline gelerek büyümek; büyürken bu toprakların da adını büyütmektir.

GÜVENÇLER Tarım Makinaları, Türkiye’ye yaşatacağı her gururlu başarı için var gücüyle çalışmaktadır.

Desing with

kalp.gif
  • Youtube
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page